Od roku 1990 prodáváme jízdní kola a poskytujeme kvalifikovaný servis

Kola

Nabízíme tyto značky

kola Pell's
kola Ghost
kola Superior
kola KTM
kola Lapiere
kola Lovelec
kola Condor
kola Leader Fox

Pro kratší výlety

Skupina těchto kol je určena pro lehkou cykloturistiku, pro jízdu do zaměstnání, nebo jen do města na nákup. Kola v této kategorii jsou v několika provedeních, jak pánské, tak dámské.

Naši prodejci vám poradí se správným výběrem kola a případných doplňků vhodných pro tento typ jízd s ohledem na vaši představu o výsledné ceně.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 70 kol vhodných pro kratší výlety.

Přejít na náš e-shop

Sportovní kola

Pro náročnější sportovce a cyklisty máme velice širokou nabídku všech druhů kol, dle zaměření na terén a způsob použití sportovního kola. Pokud chcete vyrazit s kamarády do přírody na výlet, nebo sportovní jízdu, kategorie sportovních kol je přímo pro vás.

Tyto modely jsou připraveny splnit potřeby i toho nejnáročnějšího cyklisty.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 45 kol vhodných pro sportovní cyklistiku.

Přejít na náš e-shop

Závodní kola

Chystáte se na závodní kariéru? Trénujete víc než ostatní a nestačí vám jen průměrné kolo? Chcete se odlišit od běžného průměru a diktovat tempo? Pak je tato kategorie kol je přimo pro vás.

Jsme schopni vám nabídnout nejvyšší kvalitu a sestavit kolo přímo podle vašich představ. Už se neporovnávejte s okolím, jezděte na tom nejlepším!

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 10 kol vhodných pro závodní cyklistiku.

Přejít na náš e-shop

Dětská kola

Specifickou kategorií jsou kola pro děti. Je velmi důležité vybrat vhodnou velikost kola pro konkrétní dítě. V naší firmě pracují proškolení pracovníci, kteří dokážou poradit a vybrat kolo pro vaše ratolesti dle věku, dovednosti a vyspělosti. První seznámení s novou věcí jsou velmi důležité.

Není vhodné děti na kola nutit, aby nezískali při prvním kontaktu negativní zkušenost. Je vhodné, aby si děti vybraly kolo do jisté míry sami.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 25 kol vhodných pro malé cyklisty.

Přejít na náš e-shop

Elektrokola

Nabízíme elektrokola ve všech možných variantách, v cenovém rozmezí 18 000 – 160 000 Kč. Skládací elektrokola, která je možno jednoduše převážet například v kufru auta. Městská elektrokola, vhodná na nákupy a kratší výlety s průměrným dojezdem 50 km. Sportovní elektrokola vhodná na delší vyjížďky po cyklostezkách, ale i do náročnějšího terénu průměrným dojezdem 90 km.

Moderní elektrokola jsou vybavena lithiovou baterií a při váze mezi 16-25 kilogramy nabízí snadnou transportovatelnost, dlouhý dojezd na jedno nabití (40-150 km) a také dlouhou životnost baterie až 1000 nabíjecích cyklů.

Přejít na náš e-shop

Všechna práva vyhrazena společnosti Veus Usnul