Od roku 1990 prodáváme jízdní kola a poskytujeme kvalifikovaný servis

Kola


Pro kratší výlety

Skupina těchto kol je určena pro lehkou cykloturistiku, pro jízdu do zaměstnání, nebo jen do města na nákup. Kola v této kategorii jsou v několika provedeních, jak pánské, tak dámské.

Naši prodejci vám poradí se správným výběrem kola a případných doplňků vhodných pro tento typ jízd s ohledem na vaši představu o výsledné ceně.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 70 kol vhodných pro kratší výlety.

Přejít na náš e-shop

Sportovní kola

Pro náročnější sportovce a cyklisty máme velice širokou nabídku všech druhů kol, dle zaměření na terén a způsob použití sportovního kola. Pokud chcete vyrazit s kamarády do přírody na výlet, nebo sportovní jízdu, kategorie sportovních kol je přímo pro vás.

Tyto modely jsou připraveny splnit potřeby i toho nejnáročnějšího cyklisty.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 45 kol vhodných pro sportovní cyklistiku.

Přejít na náš e-shop

Závodní kola

Chystáte se na závodní kariéru? Trénujete víc než ostatní a nestačí vám jen průměrné kolo? Chcete se odlišit od běžného průměru a diktovat tempo? Pak je tato kategorie kol je přimo pro vás.

Jsme schopni vám nabídnout nejvyšší kvalitu a sestavit kolo přímo podle vašich představ. Už se neporovnávejte s okolím, jezděte na tom nejlepším!

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 10 kol vhodných pro závodní cyklistiku.

Přejít na náš e-shop

Dětská kola

Specifickou kategorií jsou kola pro děti. Je velmi důležité vybrat vhodnou velikost kola pro konkrétní dítě. V naší firmě pracují proškolení pracovníci, kteří dokážou poradit a vybrat kolo pro vaše ratolesti dle věku, dovednosti a vyspělosti. První seznámení s novou věcí jsou velmi důležité.

Není vhodné děti na kola nutit, aby nezískali při prvním kontaktu negativní zkušenost. Je vhodné, aby si děti vybraly kolo do jisté míry sami.

V naší prodejně máme k dispozici přibližně 25 kol vhodných pro malé cyklisty.

Přejít na náš e-shop

Elektrokola

Nabízíme elektrokola ve všech možných variantách, v cenovém rozmezí 18 000 – 160 000 Kč. Skládací elektrokola, která je možno jednoduše převážet například v kufru auta. Městská elektrokola, vhodná na nákupy a kratší výlety s průměrným dojezdem 50 km. Sportovní elektrokola vhodná na delší vyjížďky po cyklostezkách, ale i do náročnějšího terénu průměrným dojezdem 90 km.

Moderní elektrokola jsou vybavena lithiovou baterií a při váze mezi 16-25 kilogramy nabízí snadnou transportovatelnost, dlouhý dojezd na jedno nabití (40-150 km) a také dlouhou životnost baterie až 1000 nabíjecích cyklů.

Přejít na náš e-shop

Všechna práva vyhrazena společnosti Veus Usnul